UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Святкування 10-річчя компанії. Event в Криму

Оксамитовий сезон — найкращий час для проведення масштабного event в Криму. Субтропічний клімат ПБК, тепла погода, туристів і курортного ажіотажу немає, цінники готелів переключаються на режим середнього сезону. Члени Правління Страхової групи «ТАС», вирішили саме так, і мали рацію.

Понад 400 співробітників з усіх куточків України поїздами, автобусами та літаками добиралися до Сімферополя, що б потрапити в Ялту на гучне святкування 10-річчя компанії. Також, до Криму подалися артисти, зірки і івент персонал і все заради відвідин заходу. У когось переносився рейс, хтось запізнювався на потяг …. всіх зустріти і доставити до місця проведення — вже логістичний проект, що вимагає досвідченого менеджменту. Але це всього лише одне з івент-завдань, які стояли перед командою івент агентства PUSH-K Solutions в рамках організації святкування ювілею компанії.

Триденна програма заходу була запланована таким чином, щоб кожен з днів перебування гостей в Ялті був максимально насиченим і різноманітним: екскурсійна програма, денні конференції, привітальна вечірка Comedy Disco першого дня і урочистий гала-вечір на наступний.

 

Ексклюзивна івент-концепція святкування 10-річчя компанії

Концепція «10 фішок СГ« ТАС » — не просто обігрування магічної для подієвого приводу цифри«10». За назвою крилося щось більше, ніж цифри.

Резиденти Comedy Club в рамках вітальній вечірки сформували із співробітників групи 10 гумористичних дуетів. Протягом наступного дня ці 10 дуетів під кураторством Comedy Club підготували номери для основного урочистого гала-вечора. У креативі обмежень не було, але заготовки гумористичних мініатюр розмовного жанру у організаторів були. Теми заготовок — особливості і фішки СГ «ТАС».

Страховики перетворилися в професійних артистів і підкорили колег. Твердження, що в кожній людині є творчий потенціал і йому потрібно лише надати імпульс, знову підтвердилося.

Замальовки з корпоративного заходу

Окремо хочеться згадати самоорганізований після заходу Джем сешн у лаунж-барі. Частина артистів заходу і місцеві музиканти влаштували позапланове шоу в своє задоволення і на радість співробітникам компанії і агентства, які випадково там опинилися.

 

Якщо у Вашої компанії намічається кругла дата, то організувати святкування 10-річчя компанії, або 15-річчя, або 20-річчя неодмінно варто. Адже Ваші колеги від Вас цього чекають!

 

PUSH-K Solutions висловлює подяку event менеджерам, які брали участь в цьому проекті за те, що він відбувся на високому організаційному рівні і чітко за планом.

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter