UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Замовити лендінг пейдж і отримати результат

Нам замовив лендінг пейдж великий регіональний рітейлер будівельних матеріалів «Фактор». Широка пропозицію компанії на ринку включає не тільки продаж тисяч найменувань матеріалів і готових виробів для ремонту та будівництва, а й супутні послуги спеціальної техніки.

Мережа Фактор знаходиться в м Волноваха Донецької області України і дуже популярна в регіоні, але до недавнього часу не була представлена вебсайтом в Інтернеті, не було єдиного місця, де можна було б ознайомитися з повним переліком напрямів діяльності і послуг, побачити всі адреси магазинів і просто прочитати про бізнес як такий. Ми це виправили, розробивши лендінг пейдж, який став на деякий час візитною карткою компанії. Він вдався дуже зручним, з мінімалізмом в дизайні і яскравими свіжими акцентами. Плавна анімація, логічна і зрозуміла структура подачі контенту цього лендінг пейдж вигідно відрізняють нашого клієнта на тлі конкурентів.

Це не перше наше співробітництво з компанією «Фактор» з розробки сайтів. Раніше ми вже створювали веб проекти для цього клієнта. Що ж, завжди приємно, коли клієнти повертаються, адже це означає, що вони задоволені попереднім досвідом роботи з нами. Не підвели і в цей раз, зробили якісний лендінг пейдж, який повністю вирішує поставлене на даному етапі завдання.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН ЛЕНДІНГ ПЕЙДЖ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА БРАУЗЕРІВ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter