UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка сайту Avalon, салону краси та академії

До нас звернувся за розробкою сайту салон краси Avalon. Сайт в салону вже був, але він був застарілим і потребував редизайну та доопрацювання. Особливість салону в тому, що на його базі існує ще Академія перукарського мистецтва, де практично щодня кращі майстри України проводять майстер-класи. Наше завдання як розробників була не тільки освіжити дизайн сайту, але і продумати структуру, поділивши сайт на дві частини – салон та академію. Клієнт також поставив завдання зробити максимально зручну подачу розкладу майстер-класів, так як раніше для цього використовувався pdf-файл, розібратись в якому було складно і це погано впливало на конверсію.

Ще на етапі проектування ми розділили Головну сторінку сайту на два однакових блока, щоб користувач міг зразу обрати, куди йому йти далі – в салон чи в академію. Таким чином була вирішена проблема старого сайту, коли відвідувачі не могли знайти розділ з академією. Витончений дизайн, плаваюча анімація надихають записатись до майстра або на курси. Ми повністю змінили структуру та подачу, змінилось меню та додалась сторінка про Академію та з роботами майстрів. Також з’явилась українська версія сайту.

І ще один важливий момент – адміністраторам Академії  тепер стало дуже зручно додавати нові майстер-класи до розкладу, змінювати вартість і т.п., адже тепер у них з’явилась зручна адмінпанель на WordPress.

Розробка сайту салону краси Avalon принесла нам масу задоволення від процесу та ще більше – від результату. Клієнт залишився дуже задоволений, а кількість запитів «хочемо так само» зростає з кожним днем.

Avalon website development adaptiv desctop view

 

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ ВЕБ САЙТУ САЛОНА КРАСИ

Avalon website development by PUSH-K Solutions web studioAvalon website development menu

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН САЙТУ САЛОНА ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

Avalon website development adaptive web design

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter