UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка сайту з встановлення натяжних стель S-Level

Розробили Landing Page для компанії S-Level, яка займається проєктуванням та монтажем підвісних стель. Від клієнта отримали досить цікаве завданням – розробити лендінг, дизайн якого – це втілення поточних трендів (велика типографіка та мінімалізм), але разом з тим обов’язково з продуманою структурою та контентом, зарядженим на продажі.

Постарались виконати та навіть перевиконати всі вимоги. Сайт вийшов дуже світлим, повітряним, з приємними яскравими акцентами. Разом з тим, тут багато корисного та потрібного контенту, котрий допомагає відвідувачам з вибором стелі та надихає зробити замовлення. Також на сайті реалізовано багато анімації, але вона плавна, м’яка, допомагає розставити акценти і не дозволяє відвідувачу засумувати.

Фішка цього сайту у калькуляторі, який допомагає порахувати вартість підвісної стелі, в залежності від її площі. Також декілька різноманітних видів форм зворотного зв’язку допомагають конвертувати відвідувачів у клієнтів.

Розробка сайту для S-Level принесла нам багато приємностей у вигляді великої кількості запитів від інших клієнтів на розробку Landing Page, котрі в приклад ставили саме цей сайт. А це багато про що говорить 😉

 

ГОЛОВНА СТОРІНКАСайт по натяжным потолкамлендингпейдж по натяжным потолкамАДАПТИВНІСТЬ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ

Мобильная версия Landing Page для натяжных потолков

 

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter