UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробити Landing Page з продажу солі SmartSalt

До нас у веб-студію звернувся постачальник таблетованої солі SmartSalt з запитом про розробку сайту. Завдання стояло розробити Landing Page, де будуть висвітлені всі переваги товару та компанії, можливість залишити заявку, а також підрахувати вартість, виходячи з кількості продукції. Ми вивчили болі клієнтів та прийняли рішення закликати людей до бажання бути здоровими. Контент на сайті розкриває всі переваги використання очищеної води та сприятливий вплив цього на самопочуття людей.

Дизайн вийшов дуже світлим, повітряним, та в той же час лаконічним та строгим. Так як компанія-замовник постачає таблетовану, використовуючи технології Німеччини, то стриманий стиль був передбачений за замовчуванням.

Фішок у лендінгу для SmartSalt декілька. На сайті реалізований калькулятор розрахунку вартості, в якому можна задавати кількість мішків та підрахувати загальну вартість замовлення. Також тут багато плаваючої ненав’язливої анімації, відео, що зачаровує на Головному екрані та велика кількість мікро взаємодій. Корисний та добре структурований контент дозволяє легко ковзати по сайту, зчитувати інформацію блок за блоком. Форми ж зворотного зв’язку заряджені на зліт конверсії.

Загалом лендінг вийшов чистим та витонченим, надихає на покупку теблетованої солі та споживання абсолютно чистої води.

Smart salt landing page

 

ГОЛОВНА СТОРІНКАLanding Page web design for salt

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН LANDING PAGE ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter