UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Bayer CropScience. Церемонія нагородження торгових партнерів

Івент-агентство PUSH-K Solutions організувало церемонію вручення премії «Золотий Росток» для компанії Bayer CropScіence. Було запрошено і номіновано бізнес-партнерів Bayer CropScіence з України, Молдавії і Грузії.

Завданням event-агентства було якісно організувати церемонію нагородження і створити  умови, щоб компанії-номінанти, які не отримали заповітну статуетку (Золотий росток), відчували себе невід’ємною частиною заходу. В результаті кожен учасник, незалежно від підсумків церемонії нагородження, був приємно здивований і задоволений ставленням Bayer CropScіence до своїх партнерів.

Індивідуальна івент-концепція.

«Ліга Видатних Золотого Паростка» — назва івент-концепції. У ній був реалізований принцип «Якщо Ви тут, Ви — видатна людина». Учасники були зведені на один рівень з найвидатнішими особистостями в історії людства. Більш того, деякі з цих особистостей так само були на заході, вели інтерактив з гостями в рамках своїх анімаційних зон. Було відібрано більше 50-ти видатних особистостей, а їх широкоформатні портрети стали елементом оформлення event-майданчика.

Замальовки з корпоративного заходу.

Чи доводилося Вам обговорювати політичну обстановку в світі з Фіделем Кастро? А Фідель Вам пропонував спробувати Cohiba Coronas Especiales? Якщо Ви працювали з Bayer CropScience, подібна історія обов’язково з Вами трапилася.

Що б якісно організувати церемонію нагородження, івент агентство повинно бути одразу готовим до того, що переможці в номінаціях і остаточний список учасників будуть оголошені лише напередодні заходу, а фахівець з відеопродакшну повинен залишатися на низькому старті до початку самої церемонії нагородження, що б встигнути внести коригування.

 

Деталей безліч і наше агентство все про них знає. Не випробовуйте долю, звертайтеся відразу до нас, в PUSH-K Solutions!

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter