UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка промо-сайту. проведення промо-акції.

Проводячи національну комунікаційну кампанію «Об’єднані любов’ю» від провідного бренду кормів для тварин Клуб4Лапи™, до нас звернулися колеги з Кормотех, щоб провести промо-акцію – за покупку акційної кількості корму вручати покупцям чохли для мобільних телефонів. Не просто чохли, а чохли з принтами, які покупці самі ж і будуть створювати. Такі проекти вимагають особливої уважності до деталей і високого рівня кваліфікації веб розробників, що завжди було нашою сильною стороною. Розповімо про деякі подробиці.

Під проект довелося розробити промо-сайт з особливим функціоналом – спеціальним графічним конструктором, куди можна завантажити фото свого улюбленця і підготувати з ним унікальний принт для чохла. Створивши свій принт, користувач зберігає його і вже за кілька днів забирає чохол у найближчому відділенні служби доставки.

На промо-сайті користувачу доступні чохли майже для будь-якої моделі телефону. Список моделей синхронізовано з базою виробника чохлів і, якщо раптом чохли під якусь модель закінчаться, то на сайті її вибрати буде неможливо.

З огляду на те, що це все ж таки промо акція, то щоб отримати свій унікальний чохол необхідно купити акційну кількість корму Клуб4Лапи™ в конкретних інтернет-магазинах, що підтримують комунікаційну кампанію «Об’єднані любов’ю». Ідентифікатором, що відвідувач сайту точно є покупцем, слугує № замовлення, який необхідно ввести на сайті. Сайт рекламної акції синхронізується з магазинами-партнерами і завжди може відрізнити актуальний № замовлення від фейкового. Коли користувач ввів свій номер замовлення, система перевіряє його і, в разі позитивного результату, користувачеві приходить смс-повідомлення, а на виробництво відправляється заявка з графічними елементами для друку.

У дизайні промо-сайту врахована айдентика Клуб4Лапи™, використані графічні елементи кампанії «Об’єднані любов’ю» і додано фішечки від нас – подушечки лапок тварин, які супроводжують відвідувача протягом усієї подорожі сторінкою. Вийшло дуже мило і зворушливо. Ми отримали купу задоволення від розробки такого промо-сайту і сподіваємося, що він дозволить бренду отримати ще більше шанувальників.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА ПРОМО-САЙТУ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН ПРОМО-САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter