UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Landingpage з продажу акумуляторів для ноутбуків

За цю роботу команда вебстудії PUSH-K Solutions отримала багато схвальних відгуків від колег і не тільки. Цей сайт в 2022 році отримав гран-прі «BEST CREATIVE», а також переміг в номінації «Landingpages» в категорії «Repair and service» у Web Awards, національному конкурсі веброзробників.

Щодо проєкту, то цей сучасний Landingpage ми розробили для компанії YES (Your Energy Support), яка спеціалізується на продажах елементів живлення для ноутбуків. За понад 10 років компанія виконала вже більше 110 000 замовлень для приватних та корпоративних клієнтів. Тепер як один з каналів продажів у компанії є цей двомовний сайт, де користувач може підібрати батарею фактично до будь-якої моделі ноутбука і замовити її доставку в будь-яку точку України.

Сайт має сучасний та технологічний дизайн. Використано справжні 3D-об’єкти, поведінка яких зв’язана з діями користувача. Деякі екрани сайту мають горизонтальну прокрутку. Навігація та форми сайту зручні та інтуїтивно зрозумілі. Продумано багато фішок та деталей, щоб сайт був зручним, приємним оку та давав хорошу конверсію лідів.

 

ДИЗАЙН І СТРУКТУРА

АДАПТИВНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙН ЛЕНДІНГУ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ ТА БРАУЗЕРИ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter