UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Вебсайт для дизайн-агенції

Розробили сайт для дизайн-студії Luxury Home Staging — провідної рендер-студії в Україні, яка займається візуалізацією, віртуальної живописом, віртуальним ремонтом для клієнтів по всьому світу. Компанія пропонує швидкі і якісні послуги зі створення передпродажного контенту для професіоналів в сфері нерухомості. Якісна і продумана візуалізація дозволяє більш вигідно підносити нерухомість і швидше знаходити клієнтів. Коли користувач бачить результат до / після, порівнюючи вихідне зображення з отриманим від дизайнерів LHS, він розуміє, наскільки виростають його шанси продати або здати той чи інший об’єкт нерухомості.

На перших етапах розробки e-commerce сайту LHS ми провели ретельне дослідження світового ринку virtual staging послуг: глобальні тренди, світові майданчики продажу нерухомості, портфелі та прайсинг-політики учасників ринку. Отримана аналітика допомогла сформувати інсайт користувача сайту і послужила обґрунтуванням для всіх рішень, реалізованих на наступних етапах розробки e-commerce сайту.

Luxury Home Staging — це стильний, акуратний, технологічний e-commerce сайт, розрахований на ринок Сполучених Штатів, Канади та Австралії. На цьому сайті дизайну інтер’єру передбачений кабінет користувача з широким функціоналом управління замовленнями, онлайн оплатами, мультивалютні, внутрішнім чатом, архівом і безліччю інших корисних функцій. Користувачі можуть швидко зв’язатися зі службою підтримки, замовити додаткові послуги, уточнити свій запит і багато іншого. Все продумано для того, щоб користувач отримував дуже швидко і якісно замовлені послуги.

ГОЛОВНА СТОРІНКА

АДАПТИВНІСТЬ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter