UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка лендінгу Корпорації автошкіл

Розробка лендінгу для Корпорації автошкіл. Клієнт поставив завдання – розробити односторінковий сайт, на котрому відвідувачі зможуть знайти відповідну до їх місцезнаходження автошколу в Харкові та області та записались у неї.

Функціонал дозволяє ознайомитись з описом категорій водіїв, обрати відповідну автошколу та записатись до неї. Відвідувачу сайту достатньо ввести в поле адресу свого проживання, і на карті з’являться найближчі до його місцезнаходження школи водіння. Хіба це не круто, правда ж? Так як будуть підтягуватись тільки перевірені автошколи, користувачу не потрібно буде витрачати багато часу на пошуки та вивчення інформації. Все вже зроблено, залишається тільки записатись.

Логотип у вигляді керма для компанії був розроблений також нашою агенцією. Анімація логотипу робить сайт жвавішим та цікавішим. Загалом дизайн лендінгу вийшов стильним, яскравим, цікавим, а анімація привертає та утримує увагу відвідувачів на найважливіших моментах сайту, в тому числі на формах з СТА.

Завдяки підключеній CMS WordPress наш клієнт легко зможе додавати нові автошколи та змінювати контент у випадку необхідності.

Розробка лендінга для автошколиГОЛОВНА СТОРІНКАРазработка одностраничного сайта для автошколыАДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН ОДНОСТОРІНКОВОГО САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА БРАУЗЕРІВ

Разработка лендинга для Корпорации автошкол

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter