UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Рекламна діджитал кампанія для акумуляторів Eneloop™

Отримали завдання провести національну рекламну діджитал кампанію для акумуляторів Eneloop™ від світового виробника електроніки Panasonic. Без перебільшення дуже цікавий проект, бо для досягнення успіху агентству потрібно було вести комунікацію з цільовою аудиторію таким чином, щоб заохотити її до участі в акції. Сама ж участь полягала в тому, щоб сфотографувати свій талант, завантажити на сайт акції  і закликати друзів проголосувати. Втілення таких проектів суттєво відрізняється від класичних медіа кампаній в Інтернет.

В розпорядженні нашої команди був фонд заохочень для майбутніх переможців, матеріали для веб сайту і, що найважливіше, легальні креативні матеріали від цирку Du Soleil. Розклавши всі активи та інші складові проєкту по поличкам, агентство розробило комунікаційну стратегію і стартувало підготовчі роботи. Розробили промо-сайт для підтримки акції з усім необхідним функціоналом (реєстрація аккаунтів, завантаження фотографій, модерація, публікація, голосування через авторизацію та інше). Створили анімовані html5 банери і серію рекламних публікацій для соціальних мереж. Заручилися підтримкою блогерів і лідерів думок.

Коли медійна підтримка проєкту стартувала і на сайт акції пішов трафік, стало зрозуміло, що всі кроки були продумані вірно. На сайті постійно з’являлися нові реєстрації учасників, після перевірки модератором фотографії талантів учасників публікувалися, жваво йшло голосування і поширення акції в соціальних мережах. Ця рекламна кампанія в Інтернет принесла багато позитивних емоцій людям, а найталановитіші отримали квитки та потрапили на шоу цирку Du Soleil в Києві.

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter