UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Разработка веб порталу радіостанції

Розробили веб портал для RADIO ПРИЩЕПКІН, популярної української радіостанції. RADIO ПРИЩЕПКІН – це більше ніж радіо, компанія є активним гравцем галузі, втілює творчі проєкти, активно висвітлює події музичної індустрії, надає послуги букінгу артистів та багато чого іншого.

Логічно, що на сайті радіостанції має лунати радіо. Розробляючи цей веб портал, ми приділили особливу увагу цьому питанню. На сайті транслюється ефірний стрім, а крім того користувач бачить назви пісень та виконавців, які грають прямо зараз. Технологічною особливістю ефірного стріма на порталі станції є те, що при перевантаженні сторінок сигнал не обривається, а продовжує безперешкодно звучати.

Веб портал має потужний функціонал медійного ресурсу, що дозволяє вести стрічку новин і тематичні колонки, рубрики, подкасти. Користувач може підписатися на новини та отримувати сповіщення, коли з’являються нові публікації. Орієнтуватися по веб порталу просто завдяки зручній навігації, пошуку та системі внутрішніх тегів.

Однією з крутих фішок порталу радіостанції є щомісячний рейтинг ТОП-40 українських виконавців. Для цього спроєктовано спеціальний розділ веб порталу, де ці рейтинги публікуються щомісяця. Тут можна не лише дізнатись, хто з виконавців на яких місцях, а і зразу подивитись кліпи учасників. Рейтинги попередніх місяців підшиваються архів, доступний для відвідувачів порталу.

Компанія також професійно займається букінгом артистів, тому на порталі передбачено розділ Букінг з власним унікальним функціоналом. Понад 200 українських артистів вилаштувані за абеткою та мають власні сторінки, де можна дізнатися про них більше. Можна легко перемітитися на потрібну літеру, натиснувши її на початку розділу. В умовний кошик, як в інтернет магазині, можна додати потрібних виконавців, вказати дати і опис своєї події та відправити заявку менеджеру. В розділі Букінг також втілено фан-елемент «Мені пощатить», де як на класичному гральному автоматі можна рендомом орати трійку виконавців для свого івенту.

Загалом в розробці цього порталу передбачено багато корисного функціоналу для генерації та подачі розважального, медійного та комерційного контенту. Наприклад, портал радіостанції має розділ Мерчу, де можна замовити речі з фірмовою символікою. На сторінках передбачено місця для кастомних банерів та реклами від медійних систем.

Для цього веб проєкту розроблено та втілено купа крутих візуальних рішень, які спонукають гортати сторінки та досліджувати контент. Постійно натрапляєш на щось цікаве та хочеться дослідити все. Щоб керувати купою інформації ми продумали та створили гнучку панель адміністратора, яка у зручній та інтуїтивно зрозумілій формі дозволяє створювати та редагувати тотально все.

Для нас це був цікавий досвід і проєкт з розробки сайтів. Команда веб студії PUSH-K Solutions зичить команді радіостанції RADIO ПРИЩЕПКІН успіхів та відданих слухачів.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ ВЕБСАЙТУ РАДІОСТАНЦІЇ

 

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН ВЕБСАЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter