UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Лендінг з покупки авто в США

Розробили лендінг для компанії Delivery Motors USA – українська компанія, яка надає повний комплекс послуг з підбору, придбання, доставки, розмитненню і подальшому ремонту автомобілів зі Сполучених Штатів Америки.

Кожною наступною роботою наша команда прагне перевершити попередні роботи, задіяти нові знання, втілити нестандартні рішення. Розробка Лендінгу для Delivery Motors USA не стала виключенням.

Не всі наважуються втілити веб дизайн в темній темі. Ми прийняли цей виклик і вийшло класно –  лендінг з власним унікальним стилем в темних тонах і власною енергетикою, з нестандартними front-end рішеннями, використанням Less в розробці та оригінальними шейп-анімаціями. Розробляючи лендінг, ми спроектували слайдер головного екрану так, що кожен новий автомобіль виїжджає у видиму зону неймовірно реалістично, бо колеса роблять природні оберти, а за прозорістю вікон змінюється фон. Десктоп-версія лендінгу візуально поділена по вертикалі на 2 частини, які при скролі поводять себе асинхронно відносно одна одної.

Впевнені, цей лендінг приведе нових клієнтів в компанію Delivery Motors USA, яка вже напевно втілить їх американські мрії.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

 

АДАПТИВНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙН ЛЕНДІНГУ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ ТА БРАУЗЕРИ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter