UA RU EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка лендінгу з послуг ендосфера-терапії

Отримали завдання по розробці лендінгу для косметологічного кабінету, який займається революційним методом боротьби з целюлітом та дряблістю шкіри – Ендосфера терапією. Так як процедура нова та невідома, потрібно було розкрити всі її особливості та переваги, ретельно продумати структуру подачі контенту, щоб переконати відвідувачів в безпечності, ефективності та доцільності проведення такого виду терапії. Тому ми попіклувались про розміщення блоку з відгуками, демонстрації результатів до і після процедури та відповідей на поширені запитання.

Вивчивши всі болі потенційних клієнтів, ми взялися за роботу. Як результат отримали надзвичайно зручну структуру лендінгу, милий зефірно-баблгамний дизайн з легкою та приємною анімацією. На Головному екрані розміщене відео, яке хвилеподібно заповнює екран. Також можна переглянути ціни на Ендосферо-терапію та супутні процедури, вартість пакетів та, звісно ж, записатись онлайн до спеціаліста.

Збирались розробити лише лендінг як інструмент продажів, а вийшло дещо більше – сайт, який надихає дівчат на красу та стрункість, а також мотивує записатись на процедуру Ендосфера-терапію та розвіює всі їхні сумніви.

 

Landing page endospheres

 

ГОЛОВНА СТОРІНКАLanding page endospheres

АДАПТИВНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙН ЛЕНДІНГУ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ ТА БРАУЗЕРИ

Landing page endospheres

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter