UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка сайту з продажу інкубаторів

Відтепер бренд Teplusha має сучасний вебсайт з каталогом продукції та функціоналом онлайн-торгівлі. Teplusha – виробник портативних інверторних інкубаторів, які використовують вже понад 40 000 господарств в Україні та поза її межами. Нашій команді було професійно цікаво долучитися до розробки вебсайту для такого нестандартного продукту, як інкубатор пташиних яєць. Такого продукту і близько не було.

В розробці сайту ми зосередились на тому, щоб у максимально доступній формі показати, як влаштовані інкубатори та чому саме інкубатори Teplusha є найкращим варіантом.

Головна сторінка сайту починається з 3D-моделі інкубатора. Використання 3D-об’єктів дає можливість розгледіти продукт з усіх сторін, але нам здалося цього замало. Коли модель інкубатора знаходиться в стартовому положенні, то користувач бачить, що знаходиться всередині. Далі, на другому екрані головної сторінки, інкубатор розкривається перед користувачем. Паралельно скролу кожен елемент інкубатора підсвічується та супроводжується описом властивостей.

Сайт містить каталог продукції, де можна обрати потрібну модель. Для торгівлі реалізовано кошик з усім відповідним e-commerce функціоналом, де можна вказати кількість товару, дані доставки замовлення та одразу здійснити оплату.

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter