UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Веб конструктор човнів

Розробили Конфігуратор для виробника реактивних тендерів преміум-сегменту Agilis Jettenders GmbH. Завдяки злагодженій командній роботі, ми знайшли всі необхідні рішення для створення цієї складної системи.

Тепер можна кастомізувати будь-яку модель тендера в режимі онлайн та побачити його вартість. З сотень варіантів можна підібрати матеріали та їх кольори для майбутнього човна лінійки Agilis, а також обрати технічне оснащення. Всі зміни відображаються на 3D-моделі тендера, тому процес замовлення інтерактивний та затягує. Варто відмітити, що цей вебпроєкт переміг і отримав престижну нагороду в номінації «Сервіси» в категорії «Закордонні сайти» Web Awards, національного конкурсу веб розробників в 2022 році.

Миттєва та продумана до дрібниць візуалізація. Ви обираєте улюблений колір – і одразу на екрані відповідний елемент тендера змінює забарвлення. Ви додаєте технічне оснащення – і одразу на зображенні тендера воно з’являється. Ви хочете дізнатися, як виглядають навігаційні вогні та підсвітка салону в темну пору – і в кілька кліків на екрані ваш тендер світиться вночі.

Дружній користувацький інтерфейс. Конфігуратор поділений на чотири розділи: Interior та Exterior, де можна підібрати матеріали та кольори для кожної частини човна (навіть види тіку для палуби); Options, де можна додати технічне обладнання, корисні аксесуари та навіть дати човну ім’я, яке розміститься на бортах; Summary, де у вигляді специфікації зібрані всі обрані налаштування та їх ціни. Протягом усього процесу ви можете бачити, як змінюється зовнішній вигляд та ціна тендера.

Зручність замовлення. Коли ви створили свій тендер, можна зберегти його, щоб поділитись з близькими або одразу зробити замовлення, відправивши менеджеру виробника. Ви можете зберегти PDF-файл чи посилання на нього, за яким згодом можна буде щось змінити чи додати у вже створений човен. Всі кастомні елементи, матеріали, кольори, аксесуари мають ціни, тому створюючи човен, ви завжди орієнтуєтесь, скільки він буде коштувати, що критично важливо.

В таких проєктах первинною є бізнес-доцільність, тому поява Конфігуратора на сайті мала суттєво збільшити % конверсії. Так і відбулося. Крім того, продуктовий Конфігуратор став незамінним інструментом для менеджерів з продажів Agilis Jettenders, бо вже не треба відправляти матеріали, палітри та специфікації, коли можна разом з клієнтом в режимі реального часу створити потрібний тендер в межах бюджету та отримати замовлення.

Спробуйте самі створити реактивний тендер в Конфігураторі Agilis за посиланням https://agilis-jettenders.com/configurator/. Можливо, щось подібне потрібно і для вашої продукції.

 

ІНТЕРФЕЙС КОФІГУРАТОРА ЧОВНІВ AGILIS

 

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН К ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter