UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка лендінгу для VS Technology

Розробка лендінгу для компанії VS Technology, котра займається аутсорсингом офісного друку. Від клієнта отримали завдання розробити лендінг, дуже інформативний, насичений корисним контентом, з можливістю конвертувати відвідувачів в клієнтів за допомогою різноманітних форм зв’язку.

Постарались виконати завдання клієнта, структурувавши великий обсяг контенту, розбивши його на окремі блоки та представивши їх в логічній послідовності. В підсумку лендінг вийшов інформативний, але під час перегляду немає відчуття надлишку інформації. Візуально він виглядає яскравим, свіжим, з гарними кольоровими акцентами. Вийшло розбавити доволі офіційний копірайт ненудними деталями. Основні болі потенційного клієнта були добре пропрацьовані, на їх основі відмінно розкриті переваги компанії та самої послуги.

Так як у компанії VS Technology велика кількість філіалів по всій Україні, ми вирішили привернути увагу до цього факту за допомогою анімації – кордони карти України на сайті промальовуються, змушуючи користувача звернути свій погляд на цей блок.

ГОЛОВНА СТОРІНКААДАПТИВНА ВЕРСТКА ЛЕНДІНГУАдаптивная верстка лендинга VS Technology

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter