UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Створення Open Space TV-студії

Співпраця TVBET та PUSH-K Solutions в попередні роки до цього проєкту призвела до появи унікальних бетінгових продуктів, котрі транслюються по всьому світу. Участь нашої команди – це розробка та організація виробництва декорацій телевізійних студій під ключ. Деякі з цих проєктів представлені на нашому сайті в розділі портфоліо по тегу «виробництво декорацій». Починаючи від ідеї, скетчів та 3D візуалізації до креслень, виготовлення, тестових монтажів, міжнародної логістики та фінішного монтажу TV-декорацій в Європі.

Новий виклик, який ми прийняли, – створення масштабної Open Space TV-студії на більш ніж 10 бетінг-продуктів, котрі працюють паралельно. Це масштабний проєкт, в який було вкладено багато творчості, ресурсів та частинка душі топ-менеджменту клієнта та агентства. Як і будь-який комплексний проєкт, дана історія була втілена у відповідності до логічних виробничих етапів, якими ділимось з Вами:

1. Аналітика. Щоб визначити візуальні ідеї, було зібрано та проаналізовано, без перебільшення, більшість світових стрімів бетінг Live-ігор від Японії до США. За результатами голосування фокус-групи та клієнтських інсайтів було визначенр основні стилістичні вектори для художньої роботи.

2. Скетчі. Незважаючи на ретельну підготовку до етапу дизайну, ми пройшли творчий шлях аж з семи потужних візуальних концепцій, щоб з’явилась саме та візуалізація, котра надалі стала прообразом Open Space TV-студії.

3. Простір. Створивши віжуал, як у майбутніх стрімах повинен виглядати контент на екрані гравця, процес розробки перейшов в стадію зонування простору. Непростий павільйон (витягнутий з колонами) був сегментований відповідно до внутрішньої геометрії та запланованої оптики. На цьому етапі було створено 3D-рендери Open Space TV-студії, які об’єднали вже затверджену концепцію інтер’єрного дизайну та реальну геометрію павільйону.

4. Тестові інсталяції. Підготовка до виробництва – делікатний етап, на якому віртуальне перетворюється в фізичне. В 3D можна створювати вражаючі зображення, але, щоб ці зображення перетворились в реальні декорації, необхідно визначити оптимальні та доступні для закупівлі матеріали, розробити конструкторські рішення за всіма деталями проєкту.

Створюючи великі проєкти, ми практикуємо проведення тестових монтажів –  спорудження невеликої секції декорації, виставлення світла та камер. Таким чином отримується реальне зображення на екрані. Проведення тестових збірок дає змогу без великих витрат зробити корегування у глобальний проєкт та досягнути очікуваного результату. В даному проєкті було 2 тестових монтажі: на першому було прийняте рішення щодо зміни деяких кольорів бекграунда та визначена фінальна ілюмінація; на другому тестовому монтажі були втілені оновлені кольори та застосовані обрані клієнтом діоди. Результатом всі лишились задоволені, а проєкт перейшов в на наступну стадію.

5. Виробництво, логістика, монтаж, стрім. Результат, який перетворив віртуальне у фізичне під час  тестового монтажу та отримав затвердження, дав змогу проєкту вийти на фінішну пряму. Далі виробництво, міжнародна логістика, підготовка проектної команди та тривале відрядження в Європу для фінішного монтажу понад 150 м² стін студії та інших елементів. Ми це зробили, сміливо прийняли виклик і подолали його, надавши клієнту очікуваний результат. Всім партнерам залученим в проєкт на різних стадіях PUSH-K Solutions респектує та закликає бути готовими до нових творчих та виробничих викликів😉. Наразі топові світові бетінг платформи транслюють стріми Live-ігор TVBET, включно з новенькою made in Ukraine Open Space TV-студією.

 

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter