UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

BTL-проект. Промо персонал: it-консультанти по фото-, відео- і TV- техніці

Успішно втіливши ряд BTL-проектів для компанії Panasonic, BTL-агентство PUSH-K Solutions зарекомендувала себе як надійного партнера і отримала замовлення на організацію довгострокового національного BTL-проекту по it-консультуванню покупців в ключових категоріях фото-, відео- і ТВ-техніки Panasonic.

BTL-підтримка була надана в сотнях магазинів електроніки в більшості областях України. Агентством був відібраний найкращий промо-персонал України, для якого були організовані масштабні тренінги. Як результат, сформувалася потужна національна команда it -консультантів.

В ході BTL-проекту було оброблено гігабайти складної технічної інформації, розроблено механізми щотижневої і миттєвої звітності. Підтримку високої планки якості роботи консультантів забезпечила агентська мережа регіональних керівників: вони організували постійний контроль, додаткове навчання та атестацію промо-персоналу.

Кращі з кращих консультантів були прийняті на роботу в центральний офіс Panasonic.

Те, що багатьом агентствам «не по снаги», з упевненістю і відмінним результатом з продажів втілило рекламне агентство PUSH-K Solutions.

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter