UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Святкування 15-річчя компанїі. Індивідуальна івент концепція корпоративного заходу

Івент концепція PUSH-K Solutions отримала перевагу в тендері будівельного холдингу Авіста. Агентство взялося за розробку корпоративного заходу з серйозним подієвим приводом — святкування 15-річчя компанії.

Шоу-програма ідеально відображала обраний концепт, event-майданчик не давав нудьгувати, рішення декору вражали своєю красою і незвичайністю, а невід’ємні складові — відео-контент, унікальні костюми та реквізити — створили потрібну атмосферу і настрій.

Індивідуальна івент-концепція.

Всі ми в дитинстві з інтересом стежили за захоплюючими пригодами Малюка і Карлсона  — персонажами казки Астрід Ліндгрен. Так ось «День народження Малюка» або «15 тортів і 1 свічка» — івент-концепція в дусі компанії Авіста, де є доброта, сімейні цінності, гумор, дружба і найголовніше — є дахи, адже Авіста лідер ринку покрівельних матеріалів.

 

Організувати святкування 15 років компанії вдалося на високому рівні, хоч на підготовку часу було критично мало. Окрема подяка за самовіддачу під час заходу Миколі Луценко і театру піску Сергія Назарова (Санкт-Петербург, Росія).

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter