UA RU EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Організація урочистого відкриття пам’ятника цукровому буряку

Компанія Bayer CropScіence і Інститут цукрових буряків УААН звели пам’ятник цукровому буряку у дворі інституту. Event агентству PUSH-K Solutions було доручено організувати урочисте відкриття культурного об’єкта, а також запросити журналістів для подальшого висвітлення події.

З преси:

«У Києві з’явився новий незвичайний культурний об’єкт — пам’ятник Цукровому Буряку. Натхненником і меценатом акції виступила компанія Bayer CropScience. А автором першого в світі бурякового пам’ятника став талановитий український скульптор Євген Дерев’янко.

Bayer CropScience є світовим лідером виробництва і поставки засобів захисту рослин для всіх галузей сільського господарства. З моменту заснування і до сьогодні, компанія слідує інноваційним підходам у всьому — будь то науково-дослідні розробки, комерційна діяльність або соціальна активність. Тому відзначити в Україні сорокаріччя одного з найбільш відомих своїх продуктів — гербіциду «Бетанал» — також було вирішено не зовсім звичайно. А саме, подарувавши столиці і країні унікальний витвір мистецтва — пам’ятник Цукрового Буряку».

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter