UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Страхова група ТАС. Презентація «КАСКО Зелений коридор»

Страхова група ТАС вирішила організувати презентацію для співробітників інноваційного для страхового ринку України продукту — «КАСКО Зелений Коридор». Вклавши чимало ресурсів в розробку продукту, відділ маркетинг групи зробив максимум, щоб корпоративна презентація була сприйнята співробітниками, так як вони спілкуються з кінцевими покупцями, і саме від них залежить фінансова успішність нового страхового продукту.

Event агентство PUSH-K Solutions отримало завдання, в стислі терміни продумати формат, наповнення і концепцію, як повинна відбутися корпоративна презентація «КАСКО Зелений Коридор». Крім завдань щодо забезпечення комфортних умов проведення презентаційних конференцій, агентству треба передати дух нового страхового бренду — в таких випадках без індивідуальної івент концепції не обійтися.

Індивідуальна івент концепція

Співробітники Страхової групи «застряють» в аеропорту, де стикаються з представником цільової аудиторії «КАСКО Зелений коридор». Тема «Зеленого коридору» піднімається сама собою, що і служить підведенням до презентації продукту. Представник цільової аудиторії, ознайомившись з продуктом, приходить в захват і стає першим клієнтом.

Після схвалення івент концепції, вона оперативно була доопрацьована в сюжеті заходу.

Зрозуміло, для якісного втілення подібних івент концепцій потрібне технічне обладнання, спеціальний відео-контент і злагоджена робота команди організаторів.

Замальовки з корпоративного заходу

Як event кульмінацію, організатори відтворили зелений коридор за допомогою лісу і світлових приладів. Це дійство викликало радість не менше ніж класичний салют, а головне, продовжило концептуальну лінію страхового продукту «КАСКО Зелений коридор».

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter