UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

tochka.net. offline підтримка інтерактивного проекту

Більшість Киян і гостей міста люблять прогулятися вуличками столиці, насолодитися краєвидами та архітектурою міста. При цьому, куди б Ви не йшли, на шляху попадеться красива будівля з величними колонами, оригінальним ліпленням і фасадом. Деякі будинки доглянуті, деякі знаходяться під загрозою руйнування. Багато хто знає про існування цих будівель, а ось про їх історію і що знаходиться всередині — знають одиниці.

 

З метою розповісти про архітектурні перлини Києва, які просто необхідно знати і якими потрібно пишатися, інтернет портал tochka.net втілив інтерактивний проект. Відвідувачі сайту могли відвідати віртуальну екскурсію в унікальні будівлі Києва. Offline промо на підтримку проекту було доручено рекламному агентству PUSH-K Solutions.

 

В одному з відвідуваних закладів в центрі Києва була організована фотовиставка на підтримку інтерактивного проекту. Подивившись на широкоформатне зображення київського маєтку, відвідувач міг відразу завантажити (через QR-код) на своєму пристрої віртуальний тур будівлею.

 

Експозицію відвідала велика кількість людей і преси.

 

 

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter