UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Організація участі у виставках. Вихід компанії на ринок

Бажаєте залучити нових клієнтів і виділитися серед конкурентів в Україні? Відтак чудовим рішенням буде виставка, де відвідувачі — це Ваші майбутні клієнти. Вони самі прийдуть до Вас в гості, і в рамках затишного виставкового стенду в особистому спілкуванні Ви зможете розповісти про переваги продуктів Вашого підприємства. Якщо сумніваєтеся, запитаєте у компанії FABRIKANT.UA, яка протягом трьох місяців більше десяти разів прийняла участь у виставках різних напрямків, значно збільшивши свою базу клієнтів і розширивши коло ділових контактів.

 

Event агентство PUSH-K Solutions, а після такого проекту можна назватися агентством з організації участі у виставках, підібрало топові експо заходи осені, опрацювало десятки планів і схем, що б домовиться щодо самих прохідних місць для установки стенду, змонтувало унікальний відео контент і виставковий реквізит, надало відповідальний промо персонал і багато іншого. Була виконана організація участі у виставках під ключ, а все, що залишалося замовнику — приїхати з ноутбуком і зосередиться на спілкуванні з потенційними клієнтами.

 

Якщо Ви плануєте взяти участь у виставці або серії експо заходів, то досвід фахівців event агентства PUSH-K Solutions Вам знадобиться! Звертайтеся!

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter