UA RU EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Castrol. Тімбілдинг: Чемпіонат зі стрільби

Будучи постійним клієнтом івент агентства PUSH-K Solutions і, знаючи про наші нестандартні методи вирішення завдань, компанія Castrol вирішила не зраджувати традиціям і звернулася до нас в питанні організації тімбілдинга для своїх співробітників.

Працівники Castrol — дуже неординарні особистості, їх не здивуєш музичними номерами і оригінальними артистами, вони жадають пригод. Інвент агентство PUSH-K Solutions зуміла здивувати навіть таких вимогливих клієнтів.

Пригоди колективу Castrol полягали в участі в Чемпіонаті зі стрільби. Такий оригінальний тімбілдинг був організований на стрілецької базі. Професійні стрілки навчили учасників Чемпіонату зі стрільби як правильно тримати зброю і методам прямого попадання в ціль. Що стосується оснащення, то члени команди тімбілдинга не мали ніяких обмежень: на вибір був наданий широкий асортимент пістолетів і рушниць для спортивної стрільби, луки і навіть арбалети. А найсміливіші наважилися випробувати справжню зброю.

Після такого інтенсиву, всі співробітники Castrol продемонстрували першокласні результати в стрільбі, а найвлучніші були нагороджені почесними грамотами.

Оригінальний тімбілдинг вдався, змусивши рівень адреналіну учасників підніматися все вище і вище! У Вас і Ваших колег теж є шанс випробувати незабутні емоції в абсолютно нестандартному для себе занятті.

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter