UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Літній корпоративний захід

«Ведь завтра в семь двадцать две я буду в Борисполе сидеть в самолёте и думать о пилоте, чтобы он хорошо взлетел и крайне удачно сел где-нибудь в….» Ні, ні, ні, цього разу ніякого Парижа, а тільки в Almeca Plage. Чи часто Вам доводилося подорожувати з колегами? А як на рахунок спільної відпустки?

Івент агентству PUSH-K Solutions пощастило організувати літній корпоратив в івент концепції «Відпустка на 1 день». 400 гостей, не виїжджаючи з Києва, потрапили в обстановку першокласного курорту. А на курорті, звичайно, приємна атмосфера, безтурботні зони активностей, вишукана кухня і крута шоу-програма. Агентство вміє зробити люкс.

Було вирішено організувати літній корпоратив так, щоб на курорті, разом з гостями, зовсім випадково опинилися: співачка Йолка, Андрій Доманський та Настя Зоряна, Amigos de UA, Зелене Світло, талановитий маг Юрій Мончак, Тетяна Сорогуз і Вадим Коновалюк з номером «Танго на столі» і майстерний одеський еквілібрист Сергій Поляков з номером «Еквілібр на роялі », студія пісочної анімації з Харкова SandUnion, талановиті шаржисти Попенченко Володимир, Анатолій Бабич і багато інших неординарних артистів. За один день відпустки гості отримали стільки емоцій, скільки і за два тижні не всім вдається.

 

Організувати літній корпоратив в Києві можемо і для Вашого колективу. А що б Ви хотіли для своїх колег? Може теж у відпустку на один день?

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter