UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка лендінгу з продажу камінів Stimlex

Наша веб-студія успішно здійснила розробку лендінгу для виробника камінів Stimlex. На сайті можна ознайомитись з різноманітними видами камінів, переглянути галерею з фото кожного з них, оформити замовлення чи відправити заявку менеджеру.

Дизайн в теплих медових тонах створює особливий настрій домашнього затишку. Контенту на сайті доволі багато, але він чітко структурований та розбитий на окремі смислові блоки. Інфографіка та фото підтримують загальну концепцію дизайну. Корзина супроводжує користувача протягом вивчення сайту.

Розробка лендінгу відбувалась на початку осені. На Головному екрані в каміні можна побачити палаючий вогонь, на котрий можна дивитись вічно і від чого ще більше зігріваєшся та хочеш придбати додому камін, щоб зігрітися холодними зимовими чи осінніми вечорами. Анімація на сайті приємна, ненав’язлива, щоб не відволікати користувача від найголовнішого завдання сайту – продавати каміни. Користувач може обрати спосіб покупки – покласти в корзину та залишити свої дані або заповнити форму та надіслати її менеджеру.

Лендінг розгорнутий для CMS WordPress, де клієнт може змінювати вартість товарів, додавати фото контент, змінювати їх місцями та багато іншого.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКАLandingPage for fire places Stimlex 1stpart АДАПТИВНІСТЬ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ ТА БРАУЗЕРІВ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter