UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Перетворення Landingpage на багатосторінковий сайт

Розробили сайт для компанії Корпорація Автошкіл. Компанія спеціалізується на широкому спектрі освітніх послуг з водіння транспорту і є найбільшою мережею автошкіл у Харкові. Також компанія надає супутні послуги з оформлення транспортних засобів.

Це класичний приклад, як з розвитком бізнесу настає момент, коли односторінковий сайт має вирости в багатосторінковий, обзавестися навігацією та додатковим функціоналом. Появі цього сайту передував симпатичний Landingpage, який наш студія розробила на кілька років раніше. Ми зберегли вдалий дизайн та фірмовий стиль, створили на їхній основі нові сторінки, продумали структуру та навігацію.

З особливостей функціоналу варто відмітити, що користувач може легко знайти найближчу до себе школу користуючись мапою. На мапі вказані всі філіали Корпорації Автошкіл. З кожним філіалом можна ознайомитись на його сторінці та залишити заявку, щоб записатись. Крім того, на сайті є багато тематичної інформації, яка буде корисна тим, хто хоче опанувати водіння авто та здати на права.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

 

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ

 

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter