UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Редизайн корпоративного сайту KMZ Industries

Розробили корпоративний сайт для KMZ Industries – ведучого світового виробника елеваторного обладнання. У 2022 році цей вебсайт прийшов на заміну попередньому.

Це більше, ніж просто редизайн сайту, бо на виході створено абсолютно новий вебпроєкт з додатковим функціоналом, навігацією та на 100% новим вебдизайном. Логічною і важливою передумовою розробки вебсайту було збереження графічного і текстового контенту, що накопичувався роками активного ведення. Кілька сотень сторінок статей, оглядів, втілених проєктів з портфоліо, описів продуктів і послуг – все це було збережено, але подано в новій сучаснішій формі. Ще однією критично важливою умовою веброзробки стало врахування SEO-факторів, а саме збереження позицій сайту в органічному пошуку Google, де десятки високочастотних важливих запитів мали стійкі позиції в TOP-3. Тому окрема увага була приділена структурі контенту та логіці побудови URL нового сайту, що вберегло вебсайт від просідання в пошуку та відкрило нові SEO можливості.

Вебдизайн сайту легкий, чистий та інформативний. Ми скористалися можливістю зробити вебдизайн сайту ближчим до реальних продуктів. Каркасним елементом стали діагональні межі між блоками контенту, кут яких наслідує нахил покрівлі реальних зернових силосів. Ще однією особливістю фронтенду сайту є монохромні векторні зображення продуктів, які ми створили спеціально для нього. Досконалість меж не знає, тому ці зображення ми анімували й отримали справжній вау-ефект, судячи зі звернень в студію «А можете нам таке теж зробити». Фронтенд сайту має велику кількість креативних мікрорішень, які в своїй сукупності надають вебсайту додаткової цінності, його можна досліджувати і постійно наштовхуватись на приємні фішки і творчі рішення. Наприклад, оригінальна поведінка хлібних крихт при наведенні; інформаційні вставки, тло яких виходить за межі контент-області; вертикальні навігаційні написи вздовж лівої сторони екрану, акценти на початку статей та багато іншого. У професійній розробці вебсайтів увага до деталей обов’язкова.

Корпоративний сайт KMZ Industries має розгалужену багаторівневу структуру, в якій викладено як корпоративну інформацію, так і велику кількість професійних галузевих публікацій: статті та огляди ринку, бібліотеку знань з влаштування транспортування та зберігання зерна, велику кількість виробничих кейсів. Можливо, що термін «аграрний портал» більш доречний до цього проєкту, ніж корпоративний сайт. Контент між собою взаємопов’язаний – і, досліджуючи одну тему, користувач може легко перемкнутись на супутню. Сайт має 3 мовні версії. Враховуючи все це, система управління контентом сайту продумана до дрібниць та забезпечує контент-менеджерів компанії широкими можливостями зі створення нових сторінок, розділів та редагування змісту.

Вдячні KMZ Industries за довіру у розробці нового корпоративного сайту та за активну участь у кожному етапі веброзробки. Разом ми втілили дійсно крутий проєкт. Звісно, команді вебстудії PUSH-K Solutions було неймовірно приємно отримати позитивні відгуки та офіційну подяку за цю роботу.

Ще варто відмітити, що вебсайт отримав нагороду в номінації «Корпоративні сайти» в категорії «Промисловість та обладнання» Web Awards, національного конкурсу веброзробників. Рухаємось далі, створюючи нові сучасні вебпроєкти.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter