UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка брендбуку для Agilis Jettenders GmbH

Розробили брендбук для Agilis Jettenders GmbH – світового виробника тендерів з Німеччини. Компанія виготовляє човни преміум-сегмента та має розгалужену мережу дилерів по всьому світу, які проводять локальні комунікаційні кампанії та представляють бренд. Звідси виникла гостра необхідність в доопрацюванні та уніфікації всіх візуальних проявів бренду, акцентів позиціонування, маркетингових текстів та контент-напрацювань. Для розробки брендбуку, який буде дійсно корисним бізнесу, від креативного агентства завжди потрібно глибоке розуміння індустрії, бренду, самих продуктів та вміння концентруватися на цілях клієнта. Саме тому нас і долучили до такого делікатного  завдання, як розробка брендбуку.

Структура брендбуку побудована таким чином, щоб маркетологи та дизайнери могли швидко знайти, що потрібно, і не пропустити важливе. Брендбук розпочинає INTRO, яке в загальних рисах пояснює філософію бренду, позиціонування продуктів, підхід до виробництва та навіть розкриває значення синтаксису бренду: «Agilis translated from Latin — easily set in motion, agile, fast». Розділ BASICS містить основні елементи та правила айдентики бренду Agilis: варіанти логотипів та правила їх використання в дизайні, корпоративні шрифти та кольори, які поділяються на фонові й акцентні.

Важливим розділом брендбуку є ELEMENTS, для якого ми розробили додаткові елементи корпоративної айдентики. Тут зібрані довершені дизайн-елементи, які слід використовувати, створюючи будь-яку візуальну комунікацію. Для кожної моделі човнів є фірмове зображення, фактично саббренд, який складається з логотипу і назви моделі човна. Для кожної моделі човна створено пакет якісних 3D-рендерів із різних ракурсів та підготовлено фотобанк офіційних знімків у високій роздільній здатності. Створено фірмовий патерн, який наслідує конструкційні елементи самих човнів (візерунок крою сидінь) і може зробити цікавим будь-яке тло.

 

Розділ MESSAGE&BENEFITS містить докладну інформацію про позиціонування бренду і продукції. Створення цього розділу передбачало глибокий аналіз ринку, позиціонування та активності конкурентів, особливостей продукції клієнта. Ключові переваги човнів Agilis:

  1. країна-виробник, що відома своєю якістю;
  2. можливість сконструювати тендер прямо на сайті виробника перед замовленням (матеріали, кольори, технічне оснащення);
  3. преміум матеріали, що використовуються в човнах;
  4. тип двигунів, які роблять тендери швидкими та надійними.

Ідентифікувавши найважливіші для потенційного користувача переваги, ми знайшли для цих повідомлень короткі та ємні слова: «Crafted in Germany», «Custom Luxury Jet». Ці та інші підготовлені елементи дозволяють партнерам Agilis Jettenders GmbH легко створювати власні віжуали для реклами та маркетингу у єдиному стилі бренду та з правильним змістом.

Брендубук також включає пакет дизайнів корпоративної атрибутики для повсякденного використання (конверти, бланки, візитівки, аватарки та інше), які викладені в розділі DESIGN ASSETS. Всі випадки проявлення бренду неможливо передбачити, тому ми створили розділ DESIGN REFERENCES, де приведені реальні приклади, як можна застосувати корпоративний стиль Agilis у різних випадках (участь у виставках, пости в соціальних мережах, виготовлення сувенірної продукції, публікації в пресі та інше). Невід’ємною частиною брендбуку є архів графічних матеріалів, де зібрані сорс-файли всіх описаних вище матеріалів.

Команда PUSH-K Solutions впевнена, що цей брендбук допоможе Agilis Jettenders GmbH уніфікувати комунікаційні кампанії, заощадити час та ресурси на створення візуальних креативів та збільшити цінність власного бренду.

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter