UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка корпоративного стилю і дизайн презентаційних матеріалів

Буває, що запити з розробки дизайну презентаційних матеріалів або сайтів супроводжуються тотальною відсутністю у замовника виписаної корпоративної айдентики, а з розробленого корпоративного стилю є лише логотип. У таких випадках успішно виконаний нами проект, як бонус, дарує клієнту свіжу айдентику, якою можна користуватися в майбутньому.

Розробка B2B буклету «Про компанію» для Кребо – саме такий випадок. Дизайн буклету заклав основи корпоративної айдентики, яку тепер можна застосовувати в подальших комунікаційних матеріалах. М’які легкі вигини повторюють контури логотипу і створюють стійкий зв’язок з потоками повітря, базисом авіаційної галузі.
Для ілюстрацій не завіювали знеособлені фотографії зі стоків. Проектна група агентства здійснила виїзд в аеропорт Бориспіль і провела фотосесію реального робочого процесу – кращі кадри послужили ілюстраціями діяльності компанії. Копірайт так само виконаний нами, для чого довелося глибоко перейнятися ринком, верифікацією послуг та цільових аудиторій, історією компанії і визначенням конкурентних переваг для акцентів.

Сподіваємося цей дизайн презентаційних матеріалів добре послужить Кребо.

Corporate identity design in the airline industry

Дизайн b2b буклета - внешняя сторона

Дизайн b2b буклета - внутреняя сторона

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter