UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Розробка сайту для Прищепкін Event-Team

Івент-агенція Прищепкін Event-Team звернулась до нас з проханням розробити сучасний та потужний сайт, який буде зручним та водночас технологічним. Особливістю сайту мав стати конструктор івентів — калькулятор, який дозволяє порахувати вартість замовлення тієї чи іншої послуги, в залежності від кількості гостей.

Ми з превеликим задоволенням втілили бажання клієнта і розробили сайт, якому немає аналогів серед конкурентів в сфері івентів. Тепер користувачі можуть самостійно вирахувати вартість замовлення івенту та вибрати необхідні складові. Таке рішення має суттєво вплинути на конверсію, адже заповнювати бріф тепер будуть лише ті користувачі, які уже згодні з ціною на послуги.
Структура сайту досить розгалужена. На сайті є портфоліо з успішними кейсами агенції, блог, сторінки для кожної з 8 послуг, окрема сторінка для засновника агенції та відомого ведучого Єгора Прищепкіна, окремі сторінки для спецпроектів агенції – додатку для івентів та путівника по київським муралам.

Шлях користувача продуманий таким чином, щоб потрапивши на сайт, він міг дізнатися всю інформацію, необхідну для прийняття рішення, переконатись в правильності свого вибору та замовити івент. Для зручності користувачів на сайті є мапа сайту, яка дозволяє швидко зорієнтуватись та потрапити в потрібне місце.

Сайт розгорнуто на Laravel  (потужний фреймворк з відкритим кодом, розроблений на PHP). Він має 3 мовні версії, яскравий, позитивний сучасний дизайн, плавну та привабливу анімацію. Безліч різноманітних форм допомагають збирати інформацію про потенційних клієнтів, щоб конвертувати їх у замовників.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН САЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter