UA EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Вебсайт мовного центу Cambridge Club

Наша команда завершила розробку вебсайту для мовного центру Cambridge Club, ведучого освітнього закладу з вивчення та вдосконалення англійської мови та підвищення кваліфікації для викладачів. Окрім навчання англійській, мовний центр Cambridge Club є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English, відповідно, проводить кваліфікаційні іспити та сертифікацію за міжнародними стандартами.

Цей новий вебсайт прийшов на зміну попередньому сайту компанії. Як показує досвід, коли до нас звертаються за редизайном сайту, то все закінчується створенням нового сучасного вебсайту. Це з тих випадків. Великі масиви контенту зі старого сайту мали мігрувати в сучасний і зручний дизайн нового, який ще треба було створити.

Розроблюючи вебсайт Cambridge Club ми прагнули не перевантажити простір, тому гармонійно структурувати контент ще на стадії створення прототипу вебсайту. Щоб розкласти все по поликам, глибоко проаналізували пропозицію клієнта ринку, види курсів, тренінгів, різновиди міжнародних іспитів та їх особливості, графіки проведення, вимоги до календаря, існуючий фото і текстовий контент.

Далі сучасний та легкий веб дизайн надав яскравості та барв ретельно продуманій структурі вебсайту. Приємні анімації та фронтенд рішення наповнили вебсайт життям, чутливістю та інтерактивністю. Для управління контентом сайту та маркетингом ми підготували зручний інтерфейс адміністратора.

 

Впевнені, що новий вебсайт Cambridge Club добре послугує самому бізнесу та допоможе потенційним абітурієнтам відкрити для себе достойний професійний мовний центр.

 

ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВНУТРІШНІ СТОРІНКИ ВЕБСАЙТУ

АДАПТИВНИЙ ВЕБ ДИЗАЙН ВЕБСАЙТУ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ І БРАУЗЕРІВ

In Context

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter