UA RU EN

НАШІ НАБОЇ
СВІТЛІ ІДЕЇ

Up БЛОГ

Проектування і виготовлення телестудій

PUSH-K Solutions пропонує весь комплекс послуг з проектування і виробництва телестудій, починаючи з ескізів і закінчуючи монтажними роботами в будь-якій точці світу. Ідея, світло, камери, декорації, відео контент для хромакей і багато іншого.

1. ЕСКІЗИ Розробка художньої концепції та підготовка ескізів декорацій для студій займає від 5 до 14 днів. Ескізи готуються в 2D і 3D.

2. ВИГОТОВЛЕННЯ На виготовлення телевізійних декорацій йде від 5 до 40 днів (в залежності від складності проекту). Ми використовуємо метал, дерево, пластик, скло, тканини і ін. За необхідності Ви завжди можете спостерігати за процесом виготовлення декорацій на нашому виробництві.

3. МОНТАЖ Наші фахівці можуть виконати монтаж телевізійного обладнання і декорацій на майданчиках будь-якого формату і складності. Ми досвідчені, екіпіровані найсучаснішим інструментом і володіємо всіма технологіями монтажу. Монтажна група може виїхати в будь-яке місто світу.

4. ВАРТІСТЬ Вартість креативної частини (ідеї, скетчі, 3D), технічної (світло, камера, монітори, комутація) та виробничої (декорації, реквізит) ми розраховуємо окремо. Ми обов’язково запитаємо у Вас орієнтовний бюджет проекту, тому що вже на етапі розробки ідеї ми прикидаємо вартість виробництва і матеріали – розуміючи бюджетні орієнтири, ми можемо продумати оптимальну ідею.

5. ЯКІСТЬ Професійний підхід і багаторічний досвід дозволяють нам виготовляти студійні декорації високої якості. Навіть крупним планом кожен елемент телевізійної декорації буде виглядати бездоганно!

 

Швидкий зв`язок

Для відправки натисніть Enter